Op donderdag 16 juni vanaf 21.00 tot vrijdag 17 juni 2022 05.00 uur vinden werkzaamheden plaats in de Ketheltunnel (A4).
De Ketheltunnel is dan in beide richtingen gesloten. Houd rekening met extra reistijd tot ongeveer 10 minuten.
Afsluitingen
Gedurende de werkzaamheden is de snelweg A4 tussen Kethelplein en Delft in beide richtingen afgesloten. Weggebruikers dienen door omleidingen rekening te houden met extra reistijd tot ongeveer 10 minuten. Houd voor actuele reisinformatie de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie(externe link) in de gaten.
Omleidingsroutes
Tijdens de werkzaamheden wordt het verkeer vanuit de noordzijde (Delft) omgeleid via de Kruithuisweg N470 naar de snelweg A13. Vanuit de zuidzijde (Schiedam) wordt het verkeer omgeleid via Knooppunt Kethelplein en daarna van de snelweg A20 naar de A13. Beide omleidingsroutes zorgen voor een extra reistijd van ongeveer 10 minuten. De omleidingsroute wordt aangegeven door de gele borden ter plaatse en de informatiepanelen boven of langs de weg.
Bron: Rijkswaterstaat
Dit artikel heeft tot nu toe 0 reacties.
Laat uw reactie achter.