Rijkswaterstaat voert op de snelweg A15 in de vier achtereenvolgende weekenden vanaf 30 juni 2018 onderhoudswerkzaamheden aan het asfalt uit tussen de knooppunten Deil en Gorinchem.
Werkzaamheden A15 30 juni-1 juli 2018
Van zaterdag 30 juni 21.00 uur tot en met zondag 1 juli 21.00 uur vinden er werkzaamheden plaats tussen de knooppunten Deil en Gorinchem.
De snelweg A15 is op 30 juni tussen 21.00 uur en 10.00 uur richting Rotterdam tussen knooppunt Deil en afrit Arkel (28) afgesloten. Met deze afsluiting is afrit Leerdam (29) ook afgesloten. De toerit bij Arkel is wel open. Gele borden en de informatiepanelen boven en langs de weg geven de omleidingsroute aan. Vanaf knooppunt Deil wordt het verkeer op de snelweg A2 komende vanaf Utrecht omgeleid via de A2 en de snelweg A59. Vanaf Waalwijk kan dit verkeer op de A59 zijn route vervolgen via de reguliere bebording. Het verkeer dat bij knooppunt Deil vanuit ’s-Hertogenbosch (A2) en Nijmegen (A15) komt wordt omgeleid via de A2 en de snelweg A27. Bij knooppunt Everdingen kan het verkeer zijn route vervolgen via de reguliere bebording.
Op 1 juli is op de A15 tussen 10.00 uur en 21.00 uur richting Rotterdam tussen knooppunt Deil en afrit Arkel (28) één rijstrook beschikbaar voor het verkeer. Het verkeer wordt met gele bebording geadviseerd om te rijden. Dit gebeurt met dezelfde route als voor de voorgaande nacht gedurende de gehele afsluiting.
Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 10 tot 30 minuten.
Werkzaamheden A15 7-8 juli 2018
Van zaterdag 7 juli 06.00 uur tot zondag 8 juli 11.00 uur vinden er werkzaamheden plaats tussen de knooppunten Deil en Gorinchem. Hierbij is één rijstrook beschikbaar. De toerit Leerdam is hierbij afgesloten.
Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 5 tot 10 minuten.
Werkzaamheden A15 14-15 juli 2018
De A15 is op 14 juli vanaf 19.00 uur tot 15 juli 10.00 uur vanaf knooppunt Gorinchem tot knooppunt Deil richting Nijmegen deels afgesloten. Met deze afsluiting zijn de toe- en afritten Arkel (28) Leerdam (29) ook afgesloten. Gele borden en de informatiepanelen boven en langs de weg geven de omleidingsroute aan. Vanaf knooppunt Gorinchem wordt het verkeer op de A27 komende vanaf Utrecht omgeleid via de A27 en de A59. Vanaf ’s-Hertogenbosch kan het verkeer op de A59 zijn route vervolgen. Het verkeer dat bij knooppunt Gorinchem vanuit Breda (A27) en Rotterdam (A15) komt wordt omgeleid via de A27 en de A2. Bij knooppunt Deil kan het verkeer zijn route vervolgen.
Op de A15 is op 15 juli tussen 10.00 uur en 21.00 uur maar één rijstrook beschikbaar. Het verkeer wordt met gele bebording geadviseerd om te rijden. Dit gebeurt met dezelfde route als voor de voorgaande nacht ingesteld is tijdens de algehele afsluiting. De aansluitingen Arkel (28) en Leerdam (29) zijn open.
Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 10 tot 30 minuten.
Werkzaamheden A15 21-22 juli 2018
De A15 is op 21 juli tot 22 juli vanaf knooppunt Gorinchem tot knooppunt Deil richting Nijmegen deels afgesloten.
Op 21 juli rijdt het verkeer van 06.00 uur tot 11.00 uur op de vluchtstrook tussen Leuven en knooppunt Deil. Op 22 juli rijdt het verkeer van 06.00 uur tot 12.00 uur ook op de vluchtstrook tussen het Lingebos, net na toerit 28 Arkel.
Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 5 tot 10 minuten.
Over de werkzaamheden A15
Tijdens de werkzaamheden vervangt Rijkswaterstaat het asfalt. Deze werkzaamheden zijn onderdeel van het onderhoudsprogramma dat Rijkswaterstaat in de provincie Zuid-Holland in 2018 uitvoert. In totaal gaat het om de renovatie van ongeveer 36 wegvakken en 82 bruggen, viaducten en/of tunnels. Met dit reguliere onderhoud zorgen we ervoor dat het verkeer in Zuid-Holland vlot en veilig kan blijven rijden.
Bron: Rijkswaterstaat
Dit artikel heeft tot nu toe 0 reacties.
Laat uw reactie achter.